logo FAI
logo
¨

 

 

Výsledková listina

Konečné výsledky FAImana (číslo znační průměrné pořadí):

  1. Ondřej Mrhálek - 2,75
  2. Lukáš Foltýn - 3,94
  3. Klára Tomešová - 6,07
  4. Jan Vlachynský - 6,37
  5. Ondřej Sochor - 7,16
  6. Miroslav Šik - 7,46
  7. Ladislav Kobliha - 8
  8. Jakub Husár - 9,41
  9. Ilona Kaisrlíková - 10,74
  10. Lukáš Bortel - 12,44
  11. Milan Struška - 13,8
  12. Zuzana Matějčková - 15,34
  13. Ľuboš Spaček - 16,84
  14. Martin Velecký - 17,88
  15. Filip Řehák - 17,98
  16. Martin Cigánek - 19,06
  17. Jaromír Kupka - 20,47
  18. Adam Mynařík - 22,96
  19. Martin Žačok - 23,34
  20. Michal Kostka - 23,9

Výsledky jednotlivých soutěží

Podivný závod s celkovým časem:

1. Lukáš Foltýn 07:17
2. Jakub Husár 07:39
3. Adam Strojil 08:31
4. Martin Cigánek 10:03
5. Klára Tomešová 11:46
6. Milan Struška 12:27
7. Ondřej Mrhálek 13:15
8. Ľuboš Spaček 13:32
9. Martin Žačok 13:40
10. Ondřej Sochor 14:50
11. Jan Vlachynský 16:10
12. Ilona Kaisrlíková 17:36
      Lukáš Bortel 17:36
14. Michal Kostka 18:41
15. Eva Toboláková 18:52
16. Filip Řehák 19:00
17. Zuzana Matějčková 20:10
18. Martin Velecký 28:21
19. Adam Mynařík 30:13

Střelecká soutěž včetně nastřílených bodů:

1. Milan Tichý 45
2. Ondřej Mrhálek 45
3. Jan Vlachynský 42
4. Klára Tomešová 41
5. Lukáš Foltýn 38
6. Miroslav Šik 38
7. Ondřej Sochor 33
8. Michal Karas 32
9. Adam Strojil 32
10. Ilona Kaisrlíková 32
11. Vojta Vagunda 31
12. Michal Trtil 30
13. Pavel Havlík 30
14. Jakub Husár 29
15. Zuzana Matějčková 28
16. Štěpán Pavelka 28
17. Lukáš Bortel 28
18. Peter Bitara 27
19. Filip Řehák 26
20. Milan Struška 26
21. Stanislav Plšek 25
22. Martin Velecký 23
23. Peter Hornák 23
24. Milan Cibulka 21
25. Adam Mynařík 19
26. Ondřej Kolesík 18
27. Ľuboš Spaček 18
28. Marek Janků 16
29. David Novosad 16
30. Jaromír Kupka 15
31. Petra Špiláková 14
32. Martin Cigánek 12
33. Veronika Veselá 12
34. Tomáš Sedláček 10
35. Martin Žačok 9
36. Michal Kostka 6
37. Filip Soviš 4

Kompletní výsledky Střelecké soutěže všech soutěžících (včetně pedagogů) naleznete ZDE

Šachový turnaj:

1. Michal Kostka
2. Kateřina Řmotová
3. Roman Žák
4. Ondřej Mrhálek
5. Jaromír Švejda
6. Lukáš Foltýn
7. Jaromír Kupka
8. Ladislav Kobliha

Bystré hlavy s časem včetně penalizace:

1. Lukáš Bortel - 1:52:46
2. Ľuboš Spaček - 2:50:00
3. Jaromír Kupka - 3:16:01
4. Ondřej Mrhálek - 3:20:10
5. Michal Kostka - 3:25:47
6. Ondřej Sochor - 4:16:12
7. Lukáš Foltýn - 4:20:00
8. Jan Vlachynský - 4:34:18
9. Miroslav Šik - 4:45:50
10. Ilona Kaisrlíková - 4:52:46
11. Martin Žačok - 4:55:52
12. Klára Tomešová - 5:19:19
13. Zuzana Matějčková - 5:30:00

Turnaj v Hearthstone:

1. Lukáš Žovinec
2. Martin Kiš
3. Martin Cigánek
4. Samo Kralický
5. Jiří Ševčík
5. Martin Velecký
7. Jakub Husár
    Martin Roučka
9. Ondřej Sochor
    Filip Soviš
    Ľuboš Spaček
    Miroslav Šik
    Štěpán Pavelka
    Aledár Knís

Počet návštěv: 670
Kontakt: