logo FAI
logo
¨

 

 

Zaregistrovaní soutěžící

Zde jsou zaregistrovaní soutěžící po jednotlivých disciplínách (pořadí je podle času přihlášení):

Podivný závod:

  1. Adam Mynařík
  2. Zuzana Matějčková
  3. Ilona Kaisrlíková
  4. Lukáš Foltýn
  5. Jakub Husár
  6. Marek Beketov
  7. Ľuboš Spaček
  8. Ondřej Mrhálek
  9. Karel Veselý
  10. Ladislav Kobliha
  11. Michal Vlček
  12. Lukáš Bortel
  13. Martin Velecký
  14. Jan Vlachynský
  15. Ondřej Sochor
  16. Martin Cigánek
  17. Milan Struška
  18. Klára Tomešová
  19. Patrik Michálek
  20. Milan Tichý

Střelecká soutěž:

  1. Michal Trtil
  2. Miroslav Šik
  3. Adam Mynařík
  4. Zuzana Matějčková
  5. Ilona Kaisrlíková
  6. Lukáš Foltýn
  7. Michal Kostka
  8. Jakub Husár
  9. Marek Beketov
  10. Ľuboš Spaček
  11. Jaromír Kupka
  12. Ondřej Mrhálek
  13. Karel Veselý
  14. Vojta Vagunda
  15. Ladislav Kobliha
  16. Michal Vlček
  17. Lukáš Bortel
  18. Martin Velecký
  19. Jan Vlachynský
  20. Ondřej Sochor
  21. Martin Cigánek
  22. Peter Hornák
  23. Milan Struška
  24. Michal Karas
  25. Klára Tomešová
  26. Patrik Michálek
  27. Milan Tichý

Šachový turnaj:

  1. Adam Mynařík
  2. Lukáš Foltýn
  3. Michal Kostka
  4. Roman Žák
  5. Jaromír Kupka
  6. Ondřej Mrhálek
  7. Ladislav Kobliha
  8. Michal Vlček
  9. Jaromír Švejda
  10. Kateřina Řmotová
  11. Patrik Michálek

Bystré hlavy:

  1. Miroslav Šik
  2. Zuzana Matějčková
  3. Ilona Kaisrlíková
  4. Lukáš Foltýn
  5. Michal Kostka
  6. Jakub Husár
  7. Ľuboš Spaček
  8. Jaromír Kupka
  9. Ondřej Mrhálek
  10. Karel Veselý
  11. Lukáš Bortel
  12. Martin Velecký
  13. Jan Vlachynský
  14. Ondřej Sochor
  15. Martin Cigánek
  16. Milan Struška
  17. Michal Karas
  18. Klára Tomešová
  19. Patrik Michálek
  20. Milan Tichý

Turnaj v Hearthstone (neúplný):

  1. Miroslav Šik
  2. Lukáš Foltýn
  3. Michal Kostka
  4. Šimon Zemek
  5. Roman Žák
  6. Jakub Husár
  7. Marek Beketov
  8. Ľuboš Spaček
  9. Martin Velecký
  10. Ondřej Sochor
  11. Martin Cigánek
  12. Patrik Michálek

Počet návštěv: 629
Kontakt: