logo FAI
logo
¨

 

 

Turnaj v Hearthstone

Organizují: Skupina Fireside Gatherings Zlín

Kdy: 10:00 - 16:00

Kde: Učebna 52/206

Kapacita: 24 soutěžících

Charakteristika: Turnaj v karetní hře Hearthstone.

Charakteristika: Hráči budou na začátku rozděleni do skupin po šesti hráčích, v rámci kterých odehrají zápas s každým členem skupiny. Ze skupiny postupují vždy čtyři nejlepší hráči.

V závislosti na počtu výher ve skupině, budou hráči rozřazeni do turnajového stromu. V případě, že budou mít dva nebo více hráčů stejný počet bodů, rozhodně o jejich pořadí los. Výjimka nastává, pokud jde o postupové místo ze skupiny. V takovémto případě odehrají hráči mezi sebou rozhodující zápas. Ten určí jejich pořadí, nepřidává však body do pořadí celkového.

Dále bude turnaj probíhat podle rozpisu a turnajového pavouka. Systém turnaje je „Double elimination“, tedy hráč, který prohraje v základní soupisce, nevypadává, ale sestupuje do spodní soupisky, kde v turnaji pokračuje.

Všechny zápasy (Upper i Lower bracket) proběhnou jako „Best of 3“, tedy na dvě vítězné hry. Výjimkou je pouze semifinále a finále které proběhne jako „Best of 5“, tedy na tři vítězné hry.

Hráč smí v rámci celého turnaje použít pouze tři hrdiny, které nahlásí na začátku turnaje. Pokud hráč s vybraným hrdinou vyhraje, musí jej pro další hry daného zápasu vyměnit. Pokud hráč prohraje, pro další hru zápasu může, ale nemusí hrdinu vyměnit. V rámci jednotlivých zápasů hráč může vyměnit každého hrdinu pouze jednou (vyměněného hrdinu není možné v daném zápase znovu použít).

Zápasem je myšleno jedno kolo skládající se z 2-3 her (3-5 v případě finále a semifinále). Pořadatelé si vyhrazují právo v případě potřeby upravit tyto pravidla. Sledujte změny na: http://firesidegatherings.eu/?page=rules

POZOR! Registrace do turnaje Hearthstone se provádí ZDE.

Počet návštěv: 1035
Kontakt: